10 Temmuz 2013 Çarşamba

Golden Rose'dan tüylü tırnaklar


Tırnaklarınızın tüy görünümlü bir doku ile kaplanarak, yaz aylarında “tüy kadar hafif” bir görünüm almasına ne dersiniz? 


Golden Rose tarafından Türkiye’de ilk kez üretilen özel dokulu oje koleksiyonu Impression Oje Serisi, öncülük ettiği dokulu oje trendini devam ettiriyor. Yumuşak dokulu kumaşlardan ilham alınarak hazırlanan, ışıltılı ve mat olmak üzere 2 farklı dokusuyla tırnakları saran Golden Rose Impression Oje Serisi, tüy görünümlü özel dokusu ile yaz aylarında tırnaklarınızı sanat eserine dönüştürüyor.

Pembe, kırmızı, turuncu, mavi tonlarında 18 farklı renkten ve 2 farklı dokudan oluşan Golden Rose Impression Oje Serisi, güzelliğinizi tamamlıyor. Renklerinin bir bölümü mat göz alıcı pırıltılarla tırnaklarda kadife etkisi yaratırken Golden Rose Impression Oje Serisi, renklerinin bir bölümüyle de tırnaklara tüy görünümü veriyor.

Türkiye’nin her yerindeki Golden Rose Kiosk ve Shop’larından satın alabileceğiniz Golden Rose Impression Oje’nin fiyatı 6.50 TL.

Golden Rose’un tüm ürünlerini bir arada görebilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için www.goldenrose.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.